bmsas@bmsas.cz 596 092 400

BM Servis

Harmonogram svozu BIO odpadu na rok 2018

2.3.2018

Město je rozděleno na dvě skupiny (podle současného počtu bio nádob v jednotlivých městských částech):

  • sk. A - Starý Bohumín, Nový Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
  • sk. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí

Svoz v roce 2018 bude probíhat vždy v sudé týdny(14.-48.)- čtvrtek sk.A, pátek sk.B (celkem 18 svozových týdnů) od 5.4.2018 (čtvrtek) do 30.11.2018 (pátek).

týden den datum skupina
14. čtvrtek 5.4. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 6.4. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
16. čtvrtek 19.4. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 20.4. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
18. čtvrtek 3.5. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 4.5. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
20. čtvrtek

17.5.

A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 18.5. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
22. čtvrtek 31.5. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 1.6. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
24. čtvrtek 14.6. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 15.6. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
26. čtvrtek 28.6. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 29.6. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
28. čtvrtek 12.7. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 13.7. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
30. čtvrtek 26.7. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 27.7. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
32. čtvrtek 9.8. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 10.8. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
34. čtvrtek 23.8. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 24.8. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
36. čtvrtek 6.9. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 7.9. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
38. čtvrtek 20.9. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 21.9. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
40. čtvrtek 4.10. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 5.10. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
42. čtvrtek 18.10. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 19.10. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
44. čtvrtek 1.11. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 2.11. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
46. čtvrtek 15.11. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 16.11. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
48. čtvrtek 29.11. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 30.11. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí

Zpět