bmsas@bmsas.cz 596 092 400

BM Servis

Kariéra

BM servis a.s. Krátká 775, 735 81 Bohumín přijme do pracovního poměru:

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru,
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • dobrá znalost MS Office, znalost SW ABRA výhodou
  • znalost podvojného účetnictví
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů

Pracovní náplň

  • zajištění vedení účetnictví společnosti podle zákonných předpisů
  • odpovědnost za splnění všech daňových povinností
  • reporting pro statistický úřad
  • spolupráci při zpracování účetní závěrky
  • zaúčtování přijatých faktur, výpisů z BÚ a ostatních účetních dokladů
  • zpracování evidence hmotného a nehmotného majetku, zaúčtování odpisů majetku
  • zpracování daňového přiznání DPH, kontrolního hlášení, silniční daně
  • správa závazků a pohledávek, řízení upomínek
  • zpracování inventarizací, kontrola salda a řešení rozdílů

Nabízíme firemní benefity:

  • měsíční, čtvrtletní prémie
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat + roční odměny dle výsledků hospodaření

Nástup možný ihned.

Přihlášky zasílejte do 30. 11. 2017 na adresu:

Věra Rašková, personální oddělení, BM servis a.s., Krátká 775, 735 81 Bohumín-Nový Bohumín, tel. 596 092 450, e-mail: raskova.vera@bmsas.cz

BM servis a.s. Krátká 775, 735 81 Bohumín přijme do pracovního poměru

  • elektrikáře - vyučen v oboru, požadovaná praxe minimálně 3 roky (nutná vyhl. 50 § 6, lépe § 7), ŘP skupiny B (není podmínkou)
  • instalatéra –  vyučen v oboru, požadovaná praxe minimálně 3 roky, ŘP skupiny B (není podmínkou)

Nabízíme: měsíční, čtvrtletní prémie a roční odměny, příspěvek na penzijní a životní pojištění,  stravenky,   příspěvek na dovolenou, 13. plat, 5 týdnů dovolené.

Přihlášky zasílejte do 30. 9. 2017 na adresu:
Věra Rašková, personální oddělení , BM servis a.s., Krátká 775, 735 81 Bohumín

Tel.596 092 450, e-mail: raskova.vera@bmsas.cz

Info: Ivo Vrátník, vedoucí provozu Údržba, tel. 596 092 459

Kariéra