bmsas@bmsas.cz 596 092 400

BM Servis

Harmonogram svozu BIO odpadu na rok 2017

5.4.2017

Město je rozděleno na dvě skupiny (podle současného počtu bio nádob v jednotlivých městských částech):

  • sk. A - Starý Bohumín, Nový Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
  • sk. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí

Svoz v 2017 bude probíhat vždy v sudé týdny(14.-48.)- čtvrtek sk.A, pátek sk.B (celkem 18 svozových týdnů) od 6.4.2017 (čtvrtek) do 1.12.2017 (pátek).

týden den datum skupina
14. čtvrtek 6.4. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 7.4. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
16. čtvrtek 20.4. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 21.4. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
18. čtvrtek 4.5. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 5.5. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
20. čtvrtek 18.5. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 19.5. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
22. čtvrtek 1.6. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 2.6. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
24. čtvrtek 15.6. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 16.6. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
26. čtvrtek 29.6. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 30.6. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
28. čtvrtek 13.7. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 14.7. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
30. čtvrtek 27.7. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 28.7. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
32. čtvrtek 10.8. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 11.8. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
34. čtvrtek 24.8. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 25.8. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
36. čtvrtek 7.9. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 8.9. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
38. čtvrtek 21.9. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 22.9. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
40. čtvrtek 5.10. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 6.10. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
42. čtvrtek 19.10. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 20.10. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
44. čtvrtek 2.11. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 3.11. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
46. čtvrtek 16.11. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 17.11. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí
48. čtvrtek 30.11. A - St.Bohumín, N.Bohumín, Šunychl, Pudlov, Vrbice
pátek 1.12. B - Skřečoň, Nová Ves, Záblatí

Zpět